“Шалом, Україно!” 2019

Кращі єврейські пісні, танці, класична та клезмерська музика, чудові вистави — все це про фестиваль єврейського мистецтва Шалом, Україно!”

10, 11 та 12 листопада 2019 року у Колонній залі столичної мерії з аншлагом пройшов відбірковий тур фестивалю та гала-концерт .

Цей Фестиваль  проводився з 1996 року ЕФУ та особисто ідейним натхненником Аркадієм Монастирським та мав величезний успіх як серед учасників так і серед глядачів.

Організатором музичного свята виступив Єврейський фонд в Україні за підтримки Єврейського форуму України, Київської міської державної адміністрації, Асамблеї національностей України, а також Голландського єврейського гуманітарного фонду.

Ідея свята еврейської музики та мистецтва фестивалю належить відомому діячу єврейської громади, засновнику Єврейського фонду в України та Єврейського форуму України, Аркадію Іллічу Монастирському, пам’ять про якого живе у численних громадських, культурних та освітніх ініціативах, які продовжують впливати на суспільство та рік за роком збирають повні зали та аудиторії.

Цьогорічний фестиваль “Шалом, Україно!” не став виключенням, адже до Єврейського фонду в Україні надійшло біля 100 заявок на участь зі всієї України, із яких організатором було вкрай важко вибрати найкращих, і, на жаль, через обмеження у часі не усі достойні виконавці потрапили на гала-концерт фестивалю.

“Я б, мабуть, не наважилась проводити фестиваль “Шалом, Україно!”, бо це дуже складна та відповідальна справа, аби не передсмертне бажання Аркадія Монастирського, щоб фестиваль продовжувався,”- розповідає Роксана Гамарник, яка зараз очолила справу життя свого чоловіка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *