Places

Ukrainian Jewish Channel – це медіаканал про культурне життя єврейської громади України. Єврейський канал створений молодою командою для популяризації єврейських діячів культури, які є значущими для євреїв України і ближнього зарубіжжя.

Ukrainian Jewish Channel – продовження лабораторії Memory Cinema для єврейських підлітків 2017 року,де вони вчилися створювати сюжети. Лабораторія стала творчою платформою, в якій фільммейкери пліч-о-пліч з єврейською молоддю відвідували виставки, концерти, спектаклі і брали інтерв’ю у їх творців. Для молодих людей це була не тільки практика в зйомці сюжетів, а й джерело мотивації для пошуку свого шляху, адже ні що так не надихає, як зустрічі з артистами, художниками, які займаються улюбленою справою і завжди готові поділитися своїми секретами і розповісти про свій вибір .

Приєднатися до нашої творчої команди можна і зараз. У 2021 у нас немає теоритических занять, а тільки лише практика. Єврейські юнаки та дівчата, віком від 15 до 27 років, можуть поїхати з нами на сюжет, і спробувати себе в якості журналіста чи сценариста, а сюжет додати в своє творче портфоліо. Наші виїзди – це завжди свято зустрічі з незвичайними людьми. Для участі в проекті – підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook і стежте за анонсами.

Київ уже не перший рік радує всіх, хто цікавиться різноманіттям єврейської культурної життя. Тут можна відвідати як масштабні фестивалі клезмерської музики, театральні постановки за творами єврейських класиків, так і камерні музичні вечори, святкування і виставки художніх творів мистецтва. Наша мета – дати найбільш широке охоплення цих заходів, передати їх настрій і атмосферу глядачеві.

Дорогі наші партнери і друзі, надсилайте свої прес-анонси в нашу групу ttps: //www.facebook.com/groups/1745881629047595/. Чи плануєте ви грандіозний захід, або зустріч у вузькому колі – ми з радістю зробимо про це сюжет. А може, у вас є про що сказати широкому загалу, тоді ми проведемо з вами інтерв’ю, якщо мова піде не про політику і бізнесі, адже наші сюжети про творчість, культурі, архітектурі, історії українського і світового єврейства.

Ukrainian Jewish Channel створений АНГО за підтримки Голландського єврейського гуманітарного фонду,Єврейського Фонду в Україні та Українського культурного фонду.